BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN RESİM KURSUNA BÜYÜK İLGİ

featured
service

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN RESİM KURSUNA BÜYÜK İLGİ

Kültür- sanat ve hobi kurslarında her yıl 7’den 70’e yüzlerce kişiyi buluşturan Bayraklı Belediyesi’nin resim kursları da ilgi odağı oldu. Başkan Serdar Sandal, “Hobi ve meslek edindirme kurslarımızla vatandaşlarımıza hem eğlenme hem de yeteneklerini sergileme imkanı sunuyoruz. Talebe göre yeni kurslar açmaya devam edeceğiz. İlgilenen herkesi kurslarımıza bekliyoruz” dedi.
Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, BASAMAK çatısı altında açtığı kurslarla ilçe genelindeki sanatseverleri bir araya getirmeye devam ediyor. Her yıl yüzlerce vatandaşa çeşitli branşlarda kurslar veren belediyenin resim kursları da ilgi odağı oldu. Bu kapsamda tamamen yenilenerek geçen aylarda Mansuroğlu Mahallesi’nde hizmete sunulan Süvari Yüzbaşı Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi başta olmak üzere 75’inci Yıl Kültür Merkezi,  Orgeneral Nafiz Gürman Taziye ve Sağlık Evi, Osmangazi Hizmet Binası, Aşık Mahzuni Şerif Cemevi ve Onur Mahallesi Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’ndaki resim kursları vatandaşların beğenisini kazandı. Devam eden resim kurslarından şu ana kadar 273 kişi faydalandı.
“KURSLARIMIZA BEKLİYORUZ”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Her yıl düzenli olarak hobi ve meslek edindirme kursları veriyoruz. Çocuklarımıza ve yetişkinlerimize yönelik kurslarda ilçe sakinlerimiz gerek sosyal ortamda kendilerini keşfederken, yeteneklerini geliştirme imkanı da buluyor. Gelen taleplere göre yeni kurslar da açıyoruz. İlgilenen tüm sanatseverlerimizi kurslarımıza davet ediyoruz” dedi.

 

 
 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN RESİM KURSUNA BÜYÜK İLGİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!