Kars bilgi yarışması düzenlendi

Kars bilgi yarışması düzenlendi Kars’ta 48. Turizm Haftası etkinlikleri başladı. Kars’ta 48. Turizm Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı önünde düzenlenen bilgi yarışmasında Kars’ın tarihi, kültürel, sanatsal ve sportif konularının ele alındığı ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kars bilgi yarışması düzenlendi

Kars’ta 48. Turizm Haftası etkinlikleri başladı.

Kars’ta 48. Turizm Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı önünde düzenlenen bilgi yarışmasında Kars’ın tarihi, kültürel, sanatsal ve sportif konularının ele alındığı bir dizi sorular hazırlandı. Özenle hazırlanan sorular zarf içerisinde kurulan stantta vatandaşlara soruldu. Soruları doğru bilen vatandaşlara İl Kültür ve Turizm Müdürü Hayrettin Çetin tarafından kitap hediye edildi.

Turizm Haftasıyla ilgili açıklama yapan İl Kültür ve Turizm Müdürü Hayrettin Çetin, “Gün boyu devam eden bilgi yarışmasına yaklaşık 300 kişi katıldı. Yarışmanın ikinci ayağı 21 Nisan tarihinde Bedesten bölgesinde yapılacak. Bu yarışmanın amacı Kars ilinin tarihi, kültürel, doğal veya diğer zenginlerine dikkat çekilerek farkındalık oluşturmaktır. Turizm Haftası dolayısıyla programımız Çarşamba günü Kars gezisi ve Kars Fotoğrafları sergisi ile devam edecektir. 20 Nisan Ani Ören Yeri gezisi de olacaktır” dedi.

Turizm Haftası kentte çeşitli etkinliklerle devam edecek.

Kars bilgi yarışması düzenlendiArt’s Magazin – YEREL HABER

kars bilgi yarismasi duzenlendi 0 2nk4cV6M

kars bilgi yarismasi duzenlendi 1 3ujknff7

kars bilgi yarismasi duzenlendi 2 JLTKUTNe

kars bilgi yarismasi duzenlendi 3 LV1IzpfK

kars bilgi yarismasi duzenlendi 4 SlrmqlYl

Kars bilgi yarışması düzenlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!