Köşk’te Güler galibiyetini kutladı

Köşk’te Güler galibiyetini kutladı Aydın’da yerel seçim sonuçları belirlenmeye başlarken, resmi olmayan sonuçlara göre Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, yüzde 45,17 oy alarak güven tazeledi. Yerel seçimin en çekişmeli geçmesi beklenen ilçelerin başında gelen Köşk ilçesinde AK Parti ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Köşk’te Güler galibiyetini kutladı

Aydın’da yerel seçim sonuçları belirlenmeye başlarken, resmi olmayan sonuçlara göre Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, yüzde 45,17 oy alarak güven tazeledi.

Yerel seçimin en çekişmeli geçmesi beklenen ilçelerin başında gelen Köşk ilçesinde AK Parti’nin önceki dönem Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ın bağımsız aday olmasına rağmen mevcut başkan Nuri Güler, henüz resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 45,17 oy alarak güven tazeledi.

Seçim sürecinde AK Parti’nin kalesi olan Köşk’te aday çıkarmakta zorlanan CHP ise Alper Polat ise resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 26.75 oy alarak 2. parti oldu. Propaganda sürecinde seçimin favori ismi olarak öne çıkan bağımsız aday Rıfat Kadri Kılınç ise resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 22,55 oy ile 3. sırada yer aldı.

Köşk’te Güler galibiyetini kutladıArt’s Magazin – YEREL HABER

koskte guler galibiyetini kutladi 0 DMpOnbcr

Köşk’te Güler galibiyetini kutladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!