Kuşadası bir kez daha Günel dedi

Kuşadası bir kez daha Günel dedi Resmi olmayan sonuçlara göre bir kez daha Kuşadası belediye başkanlığına seçilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Ömer Günel, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kuşadası’nda da bu seçimin kaybedeni yok. Herkes kazandı. Bambaşka bir hizmet yolculuğu ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuşadası bir kez daha Günel dedi

Resmi olmayan sonuçlara göre bir kez daha Kuşadası belediye başkanlığına seçilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Ömer Günel, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kuşadası’nda da bu seçimin kaybedeni yok. Herkes kazandı. Bambaşka bir hizmet yolculuğu başlayacak” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından, oy sayma işlemi sürerken resmi olmayan sonuçlara göre Kuşadası Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, yeniden belediye başkanlığına seçildi. Başkan Ömer Günel, sonuçların belli olmaya başlaması ile birlikte CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı binası önünde toplanan partililerine ve hemşehrilerine seslendi.

Konuşmasına kendisini büyük bir coşku içerisinde çiçek ve meşalelerle karşılayan binlerce Kuşadalıya teşekkür ederek başlayan Ömer Günel, birlik ve beraberlik mesajları verdi. “Sizlerle birlikte bir 5 yıl daha mutluluğu ve sevgiyi büyüteceğiz” diyen Başkan Ömer Günel sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz bu seçimin mesajını aldık. Kuşadası’nda kaybeden yok. Herkes kazandı. Kumpasçılardan, iftiracılardan başka herkes kazandı. Bu süreçte bizleri hiç yalnız bırakmayan başta Cumhuriyet Halk Partisi’nin fedakâr üyeleri ve yol arkadaşlarım olmak üzere bana inanan ve bu göreve bir kez daha layık gören tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Hep dedik ki Kuşadası halkı vefalıdır ve kendisine hizmet edeni bilir. Öyle de oldu ve Kuşadası hizmet ittifakında buluştu. Bambaşka bir hizmet yolculuğu başlayacak. Kuşadası eskiye dair bir şey istemediği mesajını sandıkta çok net verdi. Üzerimde en ufak bir yorgunluk yok. Sizler için kaldığımız yerden hemen çalışmaya başlayacağız.”

Kuşadası bir kez daha Günel dediArt’s Magazin – YEREL HABER

kusadasi bir kez daha gunel dedi 0

kusadasi bir kez daha gunel dedi 1 ZvIVLURY

kusadasi bir kez daha gunel dedi 2 RrPTSHjZ

kusadasi bir kez daha gunel dedi 3 q1lRzUyw

Kuşadası bir kez daha Günel dedi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!