Kuşadası’nda Ramazan yardımları sürüyor

Kuşadası’nda Ramazan yardımları sürüyor Kuşadası Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla hazırladığı gıda yardım paketlerini, ihtiyaç sahibi kişi ve ailelerin evlerine ulaştırmayı sürdürüyor. Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından sosyal yardımlarını 3 kat artıran Kuşadası Belediyesi ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuşadası’nda Ramazan yardımları sürüyor

Kuşadası Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla hazırladığı gıda yardım paketlerini, ihtiyaç sahibi kişi ve ailelerin evlerine ulaştırmayı sürdürüyor.

Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından sosyal yardımlarını 3 kat artıran Kuşadası Belediyesi, hemşehrilerinin her daim yanında olmaya devam ediyor. Kent sakinlerinin dayanışma ve yardımlaşma ayı olan Ramazan’ı ruhuna uygun biçimde geçirebilmesi için iftar sofraları kuran Kuşadası Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla da ihtiyaç sahibi ailelere içerisinde temel gıda maddelerinin bulunduğu paketleri ulaştırıyor. Bu kapsamda gıda paketleri, ekipler tarafından son olarak Değirmendere, Hacıfeyzullah ve İkiçeşmelik mahallelerinde imza karşılığında vatandaşlara teslim edildi. Paketlerini alan Kuşadalılar, Ramazan ayında yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti.

Kuşadası’nda Ramazan yardımları sürüyorArt’s Magazin – YEREL HABER

kusadasinda ramazan yardimlari suruyor 0 VmDCkT4X

kusadasinda ramazan yardimlari suruyor 1 RIQ8FYbQ

kusadasinda ramazan yardimlari suruyor 2 DcqB9PTC

Kuşadası’nda Ramazan yardımları sürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!