Marmaris’te emniyet kemerinin önemine dikkat çekildi

Marmaris’te emniyet kemerinin önemine dikkat çekildi Muğla’nın Marmaris ilçesi Bölge Trafik Ekipleri bayram tedbirleri dahilinde şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerde yolculara emniyet kemeri takması konusunda bilgilendirme yaparken, şoförlerin de takograf kullanımını denetledi. 9 ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marmaris’te emniyet kemerinin önemine dikkat çekildi

Muğla’nın Marmaris ilçesi Bölge Trafik Ekipleri bayram tedbirleri dahilinde şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerde yolculara emniyet kemeri takması konusunda bilgilendirme yaparken, şoförlerin de takograf kullanımını denetledi.

9 günlük bayram tatilini Marmaris dışında geçirmek isteyen ve şehirlerarası otobüsler ile yolculuk yapacak olan vatandaşları, Marmaris Bölge Trafik ekipleri emniyet kemeri konusunda uyararak iyi bayramlar dileklerini ilettiler. Otogardan çıktıktan sonra hem otobüslerin belge ve takograf denetimlerini yapan ekipler, yolculara da ‘söz ver’ projesi dahilinde emniyet kemerinin önemini anlattı. Bir yıl boyunca devam edecek olan “Söz ver projesi” otobüslerde bulunan yolcuların emniyet kemeri takmaları amacıyla düzenlenirken, proje çerçevesinde otobüslerde bulunan yolcuların emniyet kemerini takıp takmadıkları güzergahlar boyunca sivil ekipler tarafından denetleneceği belirtildi.

Marmaris’te emniyet kemerinin önemine dikkat çekildiArt’s Magazin – YEREL HABER

marmariste emniyet kemerinin onemine dikkat cekildi 0

marmariste emniyet kemerinin onemine dikkat cekildi 1 9zvOaI2z

marmariste emniyet kemerinin onemine dikkat cekildi 2 wKFDKiAe

Marmaris’te emniyet kemerinin önemine dikkat çekildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!