Mastercard’ın “Paha Biçilemez” deneyimleri Urla’da!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mastercard’ın “Paha Biçilemez” deneyimleri Urla’da!

Dünyanın 40’tan fazla noktasında, yeme-içmeden alışveriş ve modaya, kültür-sanattan müzik ve eğlenceye, spor ve seyahatten konaklamaya kadar yaşamın farklı alanlarında tüketiciyle buluşan Paha Biçilemez platformu kapsamını genişletti. Platformun yeni durağı İzmir’in incisi Urla oldu.  

 

Mastercard, deneyimi odağına alan bir marka olarak Paha Biçilemez Platformu ile kullanıcılarına özel anlar sunmaya devam ediyor. Tüketicilerin tutkunu olduğu alanlarda benzersiz deneyimler tasarlayan Mastercard, 2022’de Kapadokya Caz Akşamlarını gerçekleştirerek, ilk defa İstanbul dışında da Paha Biçilemez deneyimleri, yerli yabancı gezgin sanatseverlerle buluşturmaya başladı. Bugün Urla Gastronomi Günlerinin de eklenmesiyle Paha Biçilemez Platformu sunduğu eşsiz deneyimlerle Türk turizmine katkı sağlıyor. 

Urla’da Gastronomi Günleri ile Paha Biçilemez Deneyimler Gerçekleşti

Paha Biçilemez Platformu, destinasyon özelinde benzersiz deneyimler kurgulayarak lokasyonların markalaşması ve tutku alanları üzerinde uzmanlığının artmasını hedefliyor. Platform, gastronomi ve seyahat tutkunlarını İstanbul ve Kapadokya’dan sonra şimdi de Urla atmosferini deneyimlemeye, Urla’nın kültürel ve gastronomi dünyasının ayrıcalıklı rotalarını özel rehber eşliğinde keşfetmeye davet etti. Platform, üyelerine Michelin yıldızlı restoranlarda tadım etkinliği, alanında uzman isimlerle bağ gezisi, zeytinyağı tadımı ve konser gibi ayrıcalıklı bir program sundu. 

Mastercard Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasemin Develioğlu, “Kart sahiplerimize başka hiçbir yerde bulamayacakları deneyimler sunmak ve paha biçilemez anılar biriktirmeleri için fırsatlar yaratmak platformumuzun en temel varoluş sebebi. Farklı tutku alanlarına odaklanıyoruz ve konusunda uzman fikir önderleri ve sektör öncüleri rehberliğinde, kültür-sanat-gastronomi ekseninde çok keyifli bir hafta sonu yaşatıyoruz. 3’üncü yılında Kapadokya Caz Akşamlarına devam ederken, bu sene onun yanına gastronominin yeni yıldızı Urla’yı da ekledik ve Gastronomi Günleri’nin ilkini gerçekleştirdik. Türkiye’de yaşayan seyahat severlere ve Türkiye’de tatil planlayan yabancı turistlere özgün deneyimler sunuyoruz. Turizme ve bölge ekonomisine katkı sağlıyor, tüketici trendlerinin nabzını tutmaya devam ediyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Mastercard’ın “Paha Biçilemez” deneyimleri Urla’da! | Art’s Magazin | Son Dakika Haberleri

Mastercard’ın “Paha Biçilemez” deneyimleri Urla’da!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!