Mazbatasını 6 gün önce alan Kadir Aydar, 3’üncü vaadini gerçekleştiriyor

Mazbatasını 6 gün önce alan Kadir Aydar, 3’üncü vaadini gerçekleştiriyor Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, büyük bir köyden büyük bir kent olma hedefiyle seçim sürecinde verdiği sözlerden 3’üncü sözünü tutarak, belediye binasını başka bir alana taşıyıp, yerine Büyük Ceyhan Oteli’ni kurmak için çalışma başlattı. Yapımı ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mazbatasını 6 gün önce alan Kadir Aydar, 3’üncü vaadini gerçekleştiriyor

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, büyük bir köyden büyük bir kent olma hedefiyle seçim sürecinde verdiği sözlerden 3’üncü sözünü tutarak, belediye binasını başka bir alana taşıyıp, yerine Büyük Ceyhan Oteli’ni kurmak için çalışma başlattı. Yapımı 9 ay sonra tamamlanacak otelin konaklama ücreti öğretmenevini geçmeyecek, şehit ve gazi yakınlarına yüzde 75, cenaze ve düğün için ilçeye gelecek olanlara ise yüzde 50 indirim sağlanacak.

Ceyhanlıların yarım kalan hikayesini tamamlamak adına ortaya koyduğu iradeyle, her siyasi kesimden vatandaşın oyunu alarak seçimi kazanan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, kampanya döneminde verdiği sözleri bir bir tutmaya devam ediyor. Mazbatasını henüz 6 gün önce alan Başkan Kadir Aydar geçtiğimiz gün Kent Meydanı için ilk kazmayı vurdu. Namık Kemal Mahallesi’ne yapılacak çift yönlü yolun yapımı için de altyapı çalışmalarını tamamlayan Aydar, Büyük Ceyhan Oteli Projesi için kolları sıvadı. Seçimin üzerinden 12 günün geçmesine rağmen yüksek tempoyla başlatılan çalışmalar, takdirle karşılandı.

BÜYÜK CEYHAN OTELİ 9 AY SONRA HAZIR

Seçim kampanyası döneminde, göreve geldiği ilk ay otel projesini başlatacağını söyleyen Aydar, ayın dolmasını beklemeden çalışmaları başlattı. Ceyhan Belediyesi binasının başka bir alana taşınıp yerine otel inşa edilmesi için yasal ve fiziki işlemler başladı. İlçe imajı için heyecan oluşturan, Türkiye standartlarında, herkesin örnek göstereceği projeyle ilgili bilgiler veren Aydar, “Büyük bir köyden, büyük bir kent olma yolunda Ceyhan’ımıza bir belediye oteli kazandırıyoruz. Belediye otel ücreti öğretmenevi fiyatını geçmeyecek. Ceyhan’a ilk defa atanacak olan memurlarımız için ücretsiz konaklama imkanı sunacağız. Şehir dışından gelen şehit ve gazi yakınlarına yüzde 75 indirim sağlayacağız. Düğün ve cenaze için şehir dışından gelen misafirlere ise yüzde 50 indirim sağlayacağız. Bu adımlarla, Ceyhan’ımızın sosyal ve ekonomik yaşamına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. 9 ay sonra hizmete açılacak otelimiz Ceyhan’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Mazbatasını 6 gün önce alan Kadir Aydar, 3’üncü vaadini gerçekleştiriyorArt’s Magazin – YEREL HABER

Mazbatasını 6 gün önce alan Kadir Aydar, 3’üncü vaadini gerçekleştiriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!