1. Haberler
  2. Son Dakika Haberleri
  3. Melikgazi Belediyesi Yunus Emre Cami hızla yükseliyor

Melikgazi Belediyesi Yunus Emre Cami hızla yükseliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melikgazi Belediyesi Yunus Emre Cami hızla yükseliyor

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmette sınır tanımayan Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gesi Mahallesi’ne kazandıracağı cami için çalışmaların büyük bir gayretle devam ettiğini belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Gesi Mahallemizde özellikle mezarlığa yakın olması nedeniyle bir cami ihtiyacı vardı. Cenaze namazlarının kılınması, definlerin yapılması, aynı zamanda vakit namazlarının kılınması için. Özellikle korona ve depremle birlikte bahçeli evlere olan talep arttı. Dolayısıyla burada da büyük bir yapılaşma söz konusu. Vatandaşlarımız buraya bir cami istiyordu. Hayırseverlerimiz Celal Poyraz, Sinan Poyraz, Poyraz ailesine teşekkür ediyoruz. Yunus Emre ismiyle güzel bir cami yaptırıyorlar. Şadırvanıyla, bahçesiyle, hoca eviyle çok güzel bir imkan olacak. Cenab-ı Allah helal para kazanmayı nasip etsin. Hayırlı, helal, bol kazanç versin. Herkese de böyle güzel hayırlar yapmayı nasip etsin. En kısa zamanda, yaz sonunda caminin açılışını yapacağız inşallah. Herkesi bekliyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun.”

Hayırsever Celal Poyraz da Başkan Palancıoğlu’na cami yapımı için kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Melikgazi Belediyesi Yunus Emre Cami hızla yükseliyor | Art’s Magazin | Son Dakika Magazin

Melikgazi Belediyesi Yunus Emre Cami hızla yükseliyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!