Milletvekili Kayırıcı’dan Alaca’ya kutlama ziyareti

Milletvekili Kayırıcı’dan Alaca’ya kutlama ziyareti Milliyetçi Harekete Partisi (MHP) Çorum milletvekili Vahit Kayırıcı, mahalli idareler seçimlerinin tamamlanmasının ardından Alaca’yı ziyaret etti. MHP Çorum İl Başkanı İhsan Çıplak ile ilçeye giden Milletvekili Kayırıcı, "Alaca Milliyetçi Hareket ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milletvekili Kayırıcı’dan Alaca’ya kutlama ziyareti

Milliyetçi Harekete Partisi (MHP) Çorum milletvekili Vahit Kayırıcı, mahalli idareler seçimlerinin tamamlanmasının ardından Alaca’yı ziyaret etti.

MHP Çorum İl Başkanı İhsan Çıplak ile ilçeye giden Milletvekili Kayırıcı, “Alaca Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatına ayrı ayrı teşekkür ediyorum, Alacalı hemşehrilerime verdikleri destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Alaca Belediye Başkanı seçilen Şerif Arslan’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Alaca Belediye Başkan Şerif Arslan ise “Mahalli İdareler Seçimlerinin kazananı Alaca olmuştur, kazanan hanım kardeşlerim olmuştur, bizler ayrıştırmaya değil birlik beraberlik olmaya, daha güzel bir Alaca için gayret etmeye geldik, hizmete aç Alaca’yı hizmete doyurmaya geldik. Alacalı hemşehrilerime teşekkür ediyor, muhabbetle selamlıyorum” şeklinde konuştu.

Milletvekili Kayırıcı’dan Alaca’ya kutlama ziyaretiArt’s Magazin – YEREL HABER

Milletvekili Kayırıcı’dan Alaca’ya kutlama ziyareti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!