Minik Ahmet’e 50 bin TL ihtiyaç çeki

Minik Ahmet’e 50 bin TL ihtiyaç çeki Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yaşayan yaklaşık 2 yıldır lösemi (kan kanseri) tedavisi gören 9 yaşındaki Ahmet Yurtak’ın ailesine Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından tedavi masraflarında kullanılmak üzere 50 bin liralık yardım çeki ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Minik Ahmet’e 50 bin TL ihtiyaç çeki

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yaşayan yaklaşık 2 yıldır lösemi (kan kanseri) tedavisi gören 9 yaşındaki Ahmet Yurtak’ın ailesine Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından tedavi masraflarında kullanılmak üzere 50 bin liralık yardım çeki verildi.

Yunusemre ilçesine bağlı Maldan Mahallaesi’nde yaşayan Muammer – Fatma Yurtak çiftinin 9 yaşındaki çocukları Ahmet Yurtak, 2 yıl önce rahatsızlandı. Ailesi tarafından İzmir’de bir hastaneye götürülen Ahmet Yurtak’a, lösemi teşhisi konuldu.

50 bin lira yardım yapılan 9 yaşındaki Ahmet Yurtak’ın babası Muammer Yurtak, yetkililere teşekkür ederek, Ahmet’in LÖSEV’in bir çok etkinliğine severek katıldığını söyledi. Yurtak “2022 yılında İzmir’de Ahmet’e lösemi tanısı kondu. Ahmet’i tedavisi için Manisa’nın köyünden İzmir’e götürmek zorunda kaldık. Ardından tedaviye köyümüze bir saat uzaklıkta bulunan Manisa’da devam etmeye başladık. Her etkinliğe katılmak istiyor. Ben de onu sağlığı el verdiği sürece her etkinliğe götürüyorum. Ahmet şu an okuluna devam edemiyor, derslerine eve gelen öğretmenle devam ediyor. 50 Bin TL’lik çeki Ahmet için kullanacağız” dedi.

Minik Ahmet’e 50 bin TL ihtiyaç çekiArt’s Magazin – ULUSAL HABER

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 0 PQm6ew92

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 1 eDyfl16K

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 2 aNDIPLiq

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 3 yp2hL1bU

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 4 WtAZqjrW

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 5 wgyPWITk

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 6 nZWDidp8

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 7 kEUy9gv7

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 8 PwADYThf

minik ahmete 50 bin tl ihtiyac ceki 9 JX7BQ4p9

Minik Ahmet’e 50 bin TL ihtiyaç çeki

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!