Modern yapılara Bakız dokunuşu

Modern yapılara Bakız dokunuşu Adana’nın önde gelen inşaat firmalarından Bakız İnşaat, yaptığı projelerde modern tasarım ve konforu bir arada sağlıyor. Türkiye’nin en önemli kentlerinden Adana’da inşaata uzun yıllardır yön veren firmalar arasında olan Turgay Canver ve kızı Begüm ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modern yapılara Bakız dokunuşu

Adana’nın önde gelen inşaat firmalarından Bakız İnşaat, yaptığı projelerde modern tasarım ve konforu bir arada sağlıyor.

Türkiye’nin en önemli kentlerinden Adana’da inşaata uzun yıllardır yön veren firmalar arasında olan Turgay Canver ve kızı Begüm Canver’in sahibi olduğu Bakız İnşaat, ses getiren projelere imza atmaya devam ediyor.

“Sadece bugünü değil, yarını da düşünüyoruz”

İhlas Haber Ajansı’na konuşan Nadir Turgay Canver, “Projelerimizde doğru planlama ve kalite anlayışımızla güvenilir yaşam alanı inşa ediyoruz. Geleceğe yatırımı yüksek standartlarda inşa ederken modern dokunuşlarla standartları değiştiriyoruz. Özenle planladığımız projelerimizde sadece bugünü değil, yarını da düşünüyoruz” dedi.

“Büyük hedeflerimize ulaşmaya kararlı adımlar atıyoruz”

Begüm Canver ise projelerinde estetik ve fonksiyonu bir araya getirdiklerini belirterek, “Modern yaşam alanları sunuyor, güvenli inşaat anlayışımızla, geleceğe sağlam adımlarla ilerliyoruz. Her adımı titizlikle takip edilen Projelerimiz , yüksek kaliteli malzemelerle ve mükemmel bir mühendislik anlayışıyla geleceğe uzanan bir köprü kuruyor. Projelerimizde sağlam temellerle ilerliyoruz. Her detayı titizlikle planlayarak, geleceğe dair büyük hedeflerimize ulaşma yolunda kararlı adımlar atıyoruz” ifadelerini kullandı.

Modern yapılara Bakız dokunuşuArt’s Magazin – YEREL HABER

modern yapilara bakiz dokunusu 0 spkmE25P

modern yapilara bakiz dokunusu 1

Modern yapılara Bakız dokunuşu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!