Motoruyla 81 ili gezen Saliha Özkan’ın Bingöl’den paylaştığı video milyonları aştı

Motoruyla 81 ili gezen Saliha Özkan’ın Bingöl’den paylaştığı video milyonları aştı Motoruyla il il gezerek Türkiye’nin doğal güzelliklerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Saliha Özkan’ın Bingöl’den çekip paylaştığı video, milyonlarca izlenmeye ulaştı. Sempatik tavırları ile büyük beğeni toplayan Bingöllü Ali Tuçdan, ’’Video ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Motoruyla 81 ili gezen Saliha Özkan’ın Bingöl’den paylaştığı video milyonları aştı

Motoruyla il il gezerek Türkiye’nin doğal güzelliklerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Saliha Özkan’ın Bingöl’den çekip paylaştığı video, milyonlarca izlenmeye ulaştı. Sempatik tavırları ile büyük beğeni toplayan Bingöllü Ali Tuçdan, ’’Video sayesinde meşhur olduk’’ dedi.

Motoruyla Türkiye’nin 81 ili gezip sosyal medya içerikleri üreten Saliha Özkan, ’’Tek kadın tek motor 81 il Türkiye’’ mottosuyla, ülkenin doğal güzelliklerini görüntülemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yolu Bingöl’e düşen Özkan’ın, Karlıova ilçesinde bir petrol istasyonundaki adamla olan diyaloğu sosyal medya hem gündem oldu hem de milyonlarca izlenmeye ulaştı.

Geçtiğimiz haftalarda videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Saliha Özkan, ’’Motosikletimle tek başıma Türkiye’nin 81 ilini gezerken Erzurum’dan Bingöl’e -20 derecelerde motosiklet sürdükten sonra Karlıova’da bir benzinlikte ayak üstü sohbet ile içim ısınıyor, günüm güzelleşiyor” açıklamasında bulunmuştu.

İçleri ısıtan görüntünün ardından İHA muhabirine açıklamalarda bulunan görüntüdeki Ali Tuçdan, videonun ardından ilçede meşhur olduğunu belirtti. Tuçdan, ’’Otururken motorcu arkadaş geldi, biz de merak ettik ve sormaya gittik. Yeğenim bu kamera mıdır, yolu mu çekiyorsun derken bizi kayda almış demek ki. Bizi sosyal medyada paylaşmış. Sokakta, caddede ‘Meşhur olan amcamız budur’ diyorlar. Hanım kızımızı da çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Özkan’ın paylaştığı video çeşitli sosyal medya hesaplarında milyonlarca beğeni ve izlemeye ulaştı.

Motoruyla 81 ili gezen Saliha Özkan’ın Bingöl’den paylaştığı video milyonları aştıArt’s Magazin – ULUSAL HABER

motoruyla 81 ili gezen saliha ozkanin bingolden paylastigi video milyonlari asti 0 2mnCLnFX

motoruyla 81 ili gezen saliha ozkanin bingolden paylastigi video milyonlari asti 1 KRaYRq6B

Motoruyla 81 ili gezen Saliha Özkan’ın Bingöl’den paylaştığı video milyonları aştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!