Niğde Belediye Başkanı Özdemir’den çiçek yerine bağış çağrısı

Niğde Belediye Başkanı Özdemir’den çiçek yerine bağış çağrısı AK Parti’den yeniden Niğde Belediye Başkanlığına seçilen Emrah Özdemir, kendisine tebrik için çiçek gönderilmesi yerine ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapılmasını, öğrencilere burs verilmesini istedi. 31 Mart yerel seçimlerini resmi olmayan sonuçlara ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Niğde Belediye Başkanı Özdemir’den çiçek yerine bağış çağrısı

AK Parti’den yeniden Niğde Belediye Başkanlığına seçilen Emrah Özdemir, kendisine tebrik için çiçek gönderilmesi yerine ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapılmasını, öğrencilere burs verilmesini istedi.

31 Mart yerel seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre Niğde’de kazanarak yeniden belediye başkanı olarak seçilen Emrah Özdemir kutlama için çiçek göndermek yerine ihtiyaç sahibi ailelere yardım ve öğrencilere burs katkısı çağrısında bulundu. Başkan Özdemir sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “Tarafıma tebrik amacıyla çiçek göndermeyi düşünen hemşerilerimden ricamdır. Tebrik çiçeği göndermek yerine ihtiyaç sahibi ailelere yardım ve öğrencilerimize burs katkısı sağlamanız daha güzel olacaktır. Nazik düşünceleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Niğde Belediye Başkanı Özdemir’den çiçek yerine bağış çağrısıArt’s Magazin – YEREL HABER

nigde belediye baskani ozdemirden cicek yerine bagis cagrisi 0 O1QQL1hb

Niğde Belediye Başkanı Özdemir’den çiçek yerine bağış çağrısı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!