Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası Sivas’ta yapıldı

Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası Sivas’ta yapıldı Sivas’ta 17 ilden 86 sporcunun katılımı ile “Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası 2. vize” yarışmaları düzenlendi. Yarışmada sporcuların performansları ise beğeni topladı. Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan “Para ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası Sivas’ta yapıldı

Sivas’ta 17 ilden 86 sporcunun katılımı ile “Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası 2. vize” yarışmaları düzenlendi. Yarışmada sporcuların performansları ise beğeni topladı.

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan “Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası 2. vize” yarışmaları Sivas’ta gerçekleştirildi. 4 Eylül Spor Vadisi Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen heyecan dolu yarışmalara 17 ilden 56 erkek, 30 kadın sporcu katılım sağladı. Sporcuların performansları ise izleyenlerin beğenisini kazandı.

Heyecan dolu yarışlarda derece alan sporculara, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ile şube müdürlerinden Aytaç Keklik tarafından madalya takdim edildi. Ödül töreninde konuşan Tunç, “Tüm sporcularımıza başarılar dileriz. Sivas’ımız önemli bir yarışmaya ev sahipliği yaptı” dedi.

Vize yarışlarında barajı geçen sporcular ise 29-31 Temmuz’da Trabzon’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası Sivas’ta yapıldıArt’s Magazin – YEREL HABER

para yuzme deaf yuzme bolge sampiyonasi sivasta yapildi 0 r9Fc82ah

para yuzme deaf yuzme bolge sampiyonasi sivasta yapildi 1 zWVC7cjY

para yuzme deaf yuzme bolge sampiyonasi sivasta yapildi 2 AzSfchPs

para yuzme deaf yuzme bolge sampiyonasi sivasta yapildi 3 aMRGqMhn

Para yüzme-Deaf yüzme bölge şampiyonası Sivas’ta yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!