Polis teşkilatının 179. yılı Erzincan’da kutlandı

Polis teşkilatının 179. yılı Erzincan’da kutlandı Erzincan’da, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni düzenlendi. Erzincan Belediyesi önünde düzenlenen tören; İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan Polis Meslek ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polis teşkilatının 179. yılı Erzincan’da kutlandı

Erzincan’da, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni düzenlendi.

Erzincan Belediyesi önünde düzenlenen tören; İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür vekili Yafez Urgancı, emniyet müdür yardımcıları, birim amirleri, Erzincan Emniyet Müdürlüğü personeli ve Erzincan Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelinin katılımı ile Atatürk Anıtına çelenk sunularak saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra sona erdi.

Daha sonra Garnizon ve Polis şehitliğinde Kuran-ı Kerim okunarak dualarla Aziz şehitler yâd edildi. Hatim duası akabinde, şehitlerin kabirlerine karanfiller bırakıldı.

İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, “Başta şehitlerimiz olmak üzere hakka yürüyen meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet, gazi ve emekli polislerimize hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler dileriz.” dedi.

Polis teşkilatının 179. yılı Erzincan’da kutlandıArt’s Magazin – YEREL HABER

polis teskilatinin 179 yili erzincanda kutlandi 0 juf1t9O1

polis teskilatinin 179 yili erzincanda kutlandi 1 IUBkz3p8

polis teskilatinin 179 yili erzincanda kutlandi 2

Polis teşkilatının 179. yılı Erzincan’da kutlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!