Rafet El Roman’dan ABD’de özel açıklamalar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rafet El Roman’dan ABD’de özel açıklamalar

Özlem Özgüt Yörekli – abdpost.com / ABD (İGFA) – Rafet El Roman, New York’ta Türk Günü Yürüyüşü’ne katılmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, daha önce de bu etkinlikte sahne almak için teklifler aldığını ancak çeşitli aksilikler nedeniyle bugüne kadar katılamadığını söyledi. “Bu tür organizasyonlar uzun süre alıyor, haftalarca hatta aylarca süren hazırlıklar gerektiriyor. Birçok sivil örgüt bir araya gelerek bu güzel günü organize etmek için büyük gayret gösteriyor. Coşku da, kalabalık da çok güzeldi. Repertuarımız da çok iyiydi. Umarım herkes eğlenmiştir. Bizim için de New York’un tam ortasında, şehir merkezinde böyle coşkuyla bir konser vermek çok heyecan vericiydi,” dedi.

ABDPost.Com sitesinin haberine göre sahne boyunca seyircilere çeşitli sürprizler sunduklarını ve bazı polislerin sahneye gelerek “Seni Seviyorum” şarkısına eşlik ettiğini anlatan sanatçı, bu anın çok güzel bir görüntü oluşturduğunu belirtti.

whatsapp image 2024 05 19 at 23 40 33 1 1716273824 591

Yağmura rağmen kimsenin alanı terk etmediği festivalde kalabalığın konseri büyük bir coşkuyla izlemeye devam ettiğini belirten Rafet El Roman, festivale katılan birçok yabancı dinleyicinin de müziklerine eşlik ettiğini ifade etti.

img 1309aaaaaaaaaaaaaaaa 1716273828 442

Röportajın sonunda ABDPost izleyicilerine bir mesaj gönderen Rafet El Roman, “Sizler burada Türkiye’mizin, ülkemizin sesisiniz. Konserimize gelmeniz bizim için de çok güzel bir anı olarak kalacak. Bu sohbetimiz de öyle. İyi ki varsınız.” dedi.

whatsapp image 2024 05 19 at 23 40 34 3 1716273837 309

Rafet El Roman’dan ABD’de özel açıklamalar | Art’s Magazin | Son Dakika Magazin

Rafet El Roman’dan ABD’de özel açıklamalar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!