Ramazan etkinliklerini 1,5 milyon kişi ziyaret etti

Ramazan etkinliklerini 1,5 milyon kişi ziyaret etti Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde gerçekleştirdiği ‘Ramazan Etkinlikleri’ni Ramazan Ayı boyunca 1 milyon 500 bin kişi ziyaret etti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sun Fuarcılık iş birliği ile 12 ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramazan etkinliklerini 1,5 milyon kişi ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde gerçekleştirdiği ‘Ramazan Etkinlikleri’ni Ramazan Ayı boyunca 1 milyon 500 bin kişi ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sun Fuarcılık iş birliği ile 12 Mart-7 Nisan tarihleri arasında Ramazan Etkinlikleri düzenledi. Türkiye’nin en büyük millet bahçeleri arasında yer alan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde düzenlenen Ramazan Etkinliklerine vatandaşlar ilk günden son güne kadar yoğun ilgi gösterdi. Ramazan Ayı boyunca 1 milyon 500 bin kişi, Ramazan Etkinlikleri’ni ziyaret ederek, iftar sonrası gönüllerince vakit geçirdi.

Büyükşehir etkinlikleri, Ramazan Ayı’nın simgelerinden olan orta oyunu, Hacivat ve Karagöz gösterileri ile başta çocuklar olmak üzere vatandaşları bir araya getirdi. Teravih namazları öncesi çocuk etkinlikleri, namaz sonrası ise ilahiler ve söyleşilerin yer aldığı etkinlikte, hediyelik eşya ve yeme-içme alanları da bulundu.

Ramazan etkinliklerini 1,5 milyon kişi ziyaret ettiArt’s Magazin – YEREL HABER

ramazan etkinliklerini 15 milyon kisi ziyaret etti 0 vfFu6iPQ

ramazan etkinliklerini 15 milyon kisi ziyaret etti 1 AnTrbTXJ

ramazan etkinliklerini 15 milyon kisi ziyaret etti 2 fFvMBnta

ramazan etkinliklerini 15 milyon kisi ziyaret etti 3 yHlX7dRX

Ramazan etkinliklerini 1,5 milyon kişi ziyaret etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!