Rektör Özölçer’den İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyaret

Rektör Özölçer’den İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyaret Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyarette bulunarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ziyarette Rektör Özölçer’e Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Hakan ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rektör Özölçer’den İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyaret

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyarette bulunarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Ziyarette Rektör Özölçer’e Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ve Prof. Dr. Servet Karasu ile Hastane Başhekimi Burak Bahadır eşlik etti. Rektör Özölçer, İbn-i Sina Kampüsünde hastane, otopark, kütüphane, cami ve laboratuvarları yerinde incelerken, İncirharmanı Kampüsünü de ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Üniversitenin genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulunarak yapılan çalışmaların memnuniyet verici olduğunu belirten Rektör Özölçer, kampüslerdeki iyileştirme ve geliştirme projelerinin devam edeceğini vurguladı.

Rektör Özölçer’den İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyaretArt’s Magazin – YEREL HABER

Rektör Özölçer’den İbn-i Sina ve İncirharmanı Kampüslerine ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!