Roborock, Euromonitor’un listesinde ilk sırada yer aldığını açıkladı

Roborock, Euromonitor’un listesinde ilk sırada yer aldığını açıkladı Roborock, Euromonitor’un yeni verilerine göre, dünya çapında robotik vakum satışlarında bir numaraya yerleştiğini duyurdu. Günlük hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan ultra akıllı ev robotları markası Roborock, Euromonitor’un yeni verilerine göre ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Roborock, Euromonitor’un listesinde ilk sırada yer aldığını açıkladı

Roborock, Euromonitor’un yeni verilerine göre, dünya çapında robotik vakum satışlarında bir numaraya yerleştiğini duyurdu.

Günlük hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan ultra akıllı ev robotları markası Roborock, Euromonitor’un yeni verilerine göre, dünya çapında robotik vakum satışlarında bir numaraya yerleştiğini duyurdu. Başarılarını 10’uncu yıl dönümü arifesinde küresel bir tanıtım etkinliğiyle kutlayan marka, geleceğe yönelik vizyonunu paylaşırken yeni ürün serilerinin neler getireceğine dair bilgiler verdi.

Konu hakkında değerlendirmede bulunan Roborock Başkanı Gang Quan, “Son 10 yılda bize duyulan güven ve destek sayesinde mümkün olan bu başarıyı sizlerle birlikte kutlamaktan büyük onur duyuyoruz. Başarıya giden yolumuz kısa mesafe koşusu değil, bir maraton oldu. Çünkü marka ruhumuz olan ‘doğru olanı yapmak için uzun vadeli düşünmek’ ilkesini her zaman göz önünde bulundurduk. Müşterilerimize gerçek değer sunmaya odaklanma konusundaki sarsılmaz kararlılığımız, bizi bugün bulunduğumuz yere getiren marka bağlılığını nasıl oluşturduğumuzu gösteriyor, akıllı ev alanında küresel bir lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Roborock, Euromonitor’un listesinde ilk sırada yer aldığını açıkladıArt’s Magazin – ULUSAL HABER

Roborock, Euromonitor’un listesinde ilk sırada yer aldığını açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!