Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu

Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu Muğla’nın gözde turizm bölgelerinden olan Akyaka’da bayram yoğunluğu yaşanırken, sahillere gitmek isteyen vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu. Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen çok sayıda vatandaş, sahillere akın ederken, Muğla’nın önemli ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla’nın gözde turizm bölgelerinden olan Akyaka’da bayram yoğunluğu yaşanırken, sahillere gitmek isteyen vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu.

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen çok sayıda vatandaş, sahillere akın ederken, Muğla’nın önemli tatil beldelerinden olan Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde de bayram yoğunluğu yaşandı. Havanın güneşli olmasını da değerlendirmek isteyen vatandaşlar, bayram ziyaretlerinin ardından bayramın ikinci gününde Akyaka sahillerine akın etti. Muğla’nın merkez ilçeleri olmak üzere çevre illerden de Akyaka’ya gitmek isteyen çok sayıda vatandaş, yollarda uzun araç kuyrukları oluşturdu. Zaman zaman kilometrelerce uzayan araç kuyruğu sebebiyle trafik de Aydın – Muğla Karayolunda trafiğin aksamasına sebep olurken, jandarma ve polis ekipleri de trafiğin normale dönmesi için yoğun çaba sarf etti. Bayram tatili dolayısıyla oluşan yoğunluğun hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturduArt’s Magazin – YEREL HABER

sahile akin eden vatandaslar uzun arac kuyruklari olusturdu 0 ynHh5Hsj

sahile akin eden vatandaslar uzun arac kuyruklari olusturdu 1 dV7muHem

Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!