Sason’da öğretmen ve öğrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi

Sason’da öğretmen ve öğrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi Batman’ın Sason ilçesinde Yücebağ Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğretmen ve öğrenciler fidan dikimi gerçekleştirdi. Okulda geleneksel hale gelen fidan dikim etkinliğini 5 yıldır devam ettirdiklerini belirten Yücebağ Borsa İstanbul Yatılı ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sason’da öğretmen ve öğrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi

Batman’ın Sason ilçesinde Yücebağ Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğretmen ve öğrenciler fidan dikimi gerçekleştirdi.

Okulda geleneksel hale gelen fidan dikim etkinliğini 5 yıldır devam ettirdiklerini belirten Yücebağ Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Hamdi Çelebi, etkinlik sayesinde öğrencilerde çevre bilinci oluştuğunu ve okulun çevresinin adeta küçük bir ormana dönüştürüldüğünü söyledi. “YİBO’da Bir Dikili Ağacım Olsun” sloganıyla doğanın güzelliklerini korumak ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için öğrenci, öğretmen ve personelle bir araya gelerek okulun çevresine yeni fidanlar diktiklerini belirten Çelebi, “Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz ’YIBO’da Bir Dikili Ağacım Olsun’ etkinliği çerçevesinde hep birlikte okulumuzun bahçesine nefes aldıracak ve doğanın dengesini koruyacak fidanlar diktik. Biz bu etkinlikler sayesinde sadece okulumuzun çevresini yeşillendirmekle kalmayarak, öğrencilerimizde de çevre bilincini aşıladık. Bu etkinliğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Sason’da öğretmen ve öğrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdiArt’s Magazin – YEREL HABER

sasonda ogretmen ve ogrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi 0 4bVNqXzn

sasonda ogretmen ve ogrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi 1 p82mj4Dy

sasonda ogretmen ve ogrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi 2 uhSVSVzR

sasonda ogretmen ve ogrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi 3 zUcGVYn3

Sason’da öğretmen ve öğrenciler fidan dikimini geleneksel hale getirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!