Şırnak Üniversitesi’nde kalite komisyon toplantısı

Şırnak Üniversitesi’nde kalite komisyon toplantısı Şırnak Üniversitesinde Kalite Komisyonu toplantısı Rektör Prof. Dr. Abdurrahim Alkış’ın başkanlığında ilgili komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Göreve geldiği günden bu yana, Şırnak Üniversitesi’nin her alanda gelişmesi için ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şırnak Üniversitesi’nde kalite komisyon toplantısı

Şırnak Üniversitesinde Kalite Komisyonu toplantısı Rektör Prof. Dr. Abdurrahim Alkış’ın başkanlığında ilgili komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Göreve geldiği günden bu yana, Şırnak Üniversitesi’nin her alanda gelişmesi için çalıştıklarını belirten Rektör Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, eğitimin kalitesini arttırmak için Şırnak üniversitesinde kurulan laboratuvarlar için 10 milyon TL’lik cihazlar aldıklarını söyledi.

Geçtiğimiz yıllarda üniversitenin birçok biriminde turuncu bayrak alındığını hatırlatan Rektör Alkış, özellikle öğrencilerin İngilizce ve diğer yabancı diller konusunda kendilerini geliştirmelerini ve Erasmus programına başvurmaları ile ilgili doğru yönlendirilmeleri gerektiğini ifade etti.

Kalite Komisyonu Toplantısı’nda Komisyonun Koordinatörlüğünü yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdris Kabalcı, liderlik, yönetişim ve kalite, eğitim ve öğretim, araştırma ve geliştirme, toplumsal katkı, sonuç ve değerlendirme konularında çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Prof. Dr. Mustafa Eyyuboğlu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdris Kabalcı ve Genel Sekreterimiz Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Cabir Altıntaş ile komisyon üyeleri katıldı.

Şırnak Üniversitesi’nde kalite komisyon toplantısıArt’s Magazin – YEREL HABER

sirnak universitesinde kalite komisyon toplantisi 0 MkqUkmVA

Şırnak Üniversitesi’nde kalite komisyon toplantısı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!