Söke’de kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulaması

Söke’de kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulaması Aydın’ın Söke ilçesinde, Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulaması gerçekleştirildi. Hayvanların kimliklendirilmesi ve takip edilebilirliğinin sağlanması amacıyla yapılan kulak küpesi uygulaması sürüyor ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Söke’de kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulaması

Aydın’ın Söke ilçesinde, Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulaması gerçekleştirildi.

Hayvanların kimliklendirilmesi ve takip edilebilirliğinin sağlanması amacıyla yapılan kulak küpesi uygulaması sürüyor. Hayvan sağlığı ve izlenebilirliği açısından büyük bir öneme sahip olan kulak küpesi uygulaması Söke’de de gerçekleştiriliyor. İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri tarafından kurbanlık koyunlara uygulanan kulak küpeleri sayesinde koyunların sağlık durumu takip edilerek, kurbanlık hayvanların nakli ve ticareti de daha düzenli bir şekilde gerçekleşecek.

Kurbanlık koyun sahipleri de hayvanlarının kimliklendirilmesi ve takip edilebilirliğinin sağlanması, hem hayvan sağlığı hem de tüketici güvenliği açısından son derece önemli olduğunu belirterek uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Söke’de kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulamasıArt’s Magazin – YEREL HABER

sokede kurbanlik koyunlara kulak kupesi uygulamasi 0 J4zPykJa

sokede kurbanlik koyunlara kulak kupesi uygulamasi 1 bzLPmnKL

Söke’de kurbanlık koyunlara kulak küpesi uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!