Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK’E ZİYARET

featured
service

İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK’E ZİYARET

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Başkan Böcek, “Siyaset uzlaşı işidir. Birlik ve beraberlik için farklı görüşler ortaya atılır ama önemli olan Türkiye Cumhuriyetidir” dedi.

Başkan Böcek’e iadeyiziyaret yapan İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesinde yaptığı çalışmalar için Böcek’e teşekkür etti. Millet İttifakı üyelerinin her türlü fikre saygı gösterdiğini belirten Vahdet Afşin Karacan, “Millet İttifakı ve Altılı Masa aynı zamanda memleketin geleceği için çabalayan her türlü fedakarlıkta bulunmaktan kaçınmayan, sağlam ayaklarla kurulmuş bir masadır. Bizlere düşen bu birlikteliği önümüzdeki süreçte en güzel şekliyle yerelde de gösterebilmektir” diye konuştu. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de İYİ Parti’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Böcek, şunları söyledi:

“Biz bize oy veren vermeyen herkesin emrindeyiz. Kimseyi ötekileştirmeden, planlı, kurallı, kimlikli bir kent için tüm paydaşlarımızla, STK’larla birlikte çalışıyoruz. Siyaset uzlaşı işidir. Birlik ve beraberlik için farklı görüşler ortaya atılır ama önemli olan Türkiye Cumhuriyeti’dir. Üç gündür Ankara’daydık güzel şeyler oldu. Millet İttifakı her şeye rağmen devam etme kararı almıştır. ‘Halil İbrahim Sofrası’ bütünleşerek devam edecek. Birlikteliğimiz ülkemiz için hayırlı olacaktır. Gönlümüz yüreğimiz deprem bölgesindedir.”

 

Art’s Magazin  Yurt

İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK’E ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!