Tatilciler dönüş yolunda

Tatilciler dönüş yolunda Ramazan Bayramı’nı memleketlerinde geçirenler, geri dönmeye başladı. Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kente bağlantı yollarında Ramazan Bayramı tatilinden dönüşler nedeniyle denetimleri sıklaştırdı. Ekipler, Ardahan-Kars, Ardahan-Erzurum ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tatilciler dönüş yolunda

Ramazan Bayramı’nı memleketlerinde geçirenler, geri dönmeye başladı.

Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kente bağlantı yollarında Ramazan Bayramı tatilinden dönüşler nedeniyle denetimleri sıklaştırdı. Ekipler, Ardahan-Kars, Ardahan-Erzurum, Ardahan-Artvin ve ilçelere bağlantı yollarında trafik denetim istasyonları kurdu. Bayram süresince görev yapan emniyet ve jandarma personeli, bölgedeki trafik akışını rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Söz konusu yollarda trafik denetimi yapan ekipler, emniyet kemeri ve hız kontrolünün yanı sıra sürücüleri trafik kurallarına uymaları yönünde uyarıyor.

Çalışmalar kapsamında sivil kıyafetli personel de şehirlerarası otobüslerde yolculuk yaparak denetim gerçekleştiriyor. Bu arada, otobüs terminallerinde de tatil dönüşü nedeniyle yoğunluk yaşanıyor.

Tatilciler dönüş yolundaArt’s Magazin – YEREL HABER

tatilciler donus yolunda 0 lck9SSGF

Tatilciler dönüş yolunda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!