ÇERKEZKÖY’DE OCAK AYI KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇERKEZKÖY’DE OCAK AYI KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri, 21 Ocak Cumartesi günü çocuklar için ‘Aslan ile Fare’ ve yetişkinler için ‘Hoppala’ isimli oyunların sahnelenmesi ile devam edecek.

Atatürk Kültür Merkezi’nde ünlü keman virtüözü Canan Anderson konseri ile başlayan ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri sürüyor. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da etkinliklere dair şunları söyledi:

“27 OCAK CUMA GÜNÜ ‘ASTROTÜRKLER GELİYOR’ SAHNELENECEK”

“Dünyaca ünlü keman virtüözü Canan Anderson konserinin ardından 15 Ocak Pazar günü Kültür-Sanat Akademisi’nin sergisi açıldı. Akademimize devam eden kursiyerlerimizin el emeği, göz nuru eserler vatandaşlarımızın beğenisine sunuldu. Aynı günün akşamında Kültür-Sanat Akademimize devam eden kursiyerlerimizin müzik dinletisi gerçekleştirildi. Ocak ayı kültür-sanat etkinliklerimiz 21 Ocak Cumartesi günü ‘Hoppala’ isimli çocuk tiyatrosu ile devam edecek. Gündüz çocuk tiyatrosunun sahne alacağı Atatürk Kültür Merkezimizde aynı gün saat 20.00’dea ise ‘Hoppala’ isimli yetişkin tiyatrosu izleyiciler ile buluşacak. Çerkezköy Belediyesi’nin ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri 27 Ocak Cuma günü de yine Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da sahnelenecek olan ‘Astrotürkler Geliyor’ adlı tiyatro oyunun sahnelenmesi ile sona erecek.”

Başkan Akay, “Kültür ve sanat ile dolu bir ocak ayında hemşehrilerimiz ile bir arada olacağız. Ocak ayı içerisinde düzenleyeceğimiz etkinliklere katılmak isteyen sanatseverler etkinlik gününden üç gün önceden itibaren 08.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz davetiyelerini Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden temin edebilirler” sözleriyle konuşmasını tamamladı. 

Art’s Magazin  Yurt

ÇERKEZKÖY’DE OCAK AYI KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!