Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son!

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker eufy ailesine yeni katılan SmartTrack Link ve SmartTrack Card,  sürekli eşyalarını kaybedenlerin imdadına yetişiyor. eufy Security ve Apple bul uygulamalarıyla çalışan eufy Security SmartTrack, 80 metreye kadar çalışma mesafesi, 80 db ses seviyesi, suya dayanıklılık ve 3 yıla kadar dayanan şarj özellikleriyle eşyalarınızı güvende tutuyor.

Her ihtiyaca yönelik teknolojik ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan Anker; telefon, anahtar, kulaklık gibi eşyalarını kaybedenleri yeni ürünü eufy Security SmartTrack Card ve SmartTrack Link ile tanıştırıyor. İki ayrı modeli bulunan Apple Bul ile uyumlu takip cihazı eufy Security SmartTrack takip cihazları, 80 metreye kadar çalışma mesafesi, yüksek alarm sesi (80 db) ve suya dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Her iki cihazda, eufy Security uygulamasıyla kullanıldığında arkadaşlarınıza, ailenize eşyalarınızın konumu bildirme imkanı sunuyor. 

Anker eufy Security SmartTrack Link 1 yıla, SmartTrack Card ise 3 yıla kadar dayanabilen piliyle dikkat çekiyor. Cihazı kullanmak için önceden yüklenmiş Apple Bul uygulamasıyla çalışması için SmartTrack’ları eşyalar sekmesine eklemek yeterli oluyor. Her iki cihazda üstü kapalı olsa bile duyabileceğiniz kadar yüksek bir alarm sesi çıkarabiliyor, sessiz modda bile olsa telefonunuz sadece çift tıklamayla çalabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son! | Art’s Magazin | Teknoloji

Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!