U-14 Türkiye Basketbol Şampiyonası Kayseri’de oynanacak

U-14 Türkiye Basketbol Şampiyonası Kayseri’de oynanacak Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından U-14 Türkiye Şampiyonası’nın oynanacağı iller açıklandı. Buna göre Erkekler U-14 Türkiye Basketbol Türkiye Şampiyonası 22-28 Nisan tarihleri arasında Kayseri’de oynanacak. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

U-14 Türkiye Basketbol Şampiyonası Kayseri’de oynanacak

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından U-14 Türkiye Şampiyonası’nın oynanacağı iller açıklandı. Buna göre Erkekler U-14 Türkiye Basketbol Türkiye Şampiyonası 22-28 Nisan tarihleri arasında Kayseri’de oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yurt içi faaliyetleri programı kapsamında düzenlediği Türkiye Şampiyonaları’nın düzenleneceği iller belli oldu. Buna göre U-14 Erkekler Türkiye Şampiyonası maçları Kayseri’de oynanacak. 16 Takımın katılımı ile Türkiye şampiyonunun belirleneceği mücadeleler için Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, “Katılımcı takımlar daha sonra ilan edilecek olup, çevrimiçi olarak düzenlenecek olan kura çekimi tarihi takımlarla ayrıca paylaşılacaktır” denildi.

Kayseri Basketbol İl Temsilcisi Mehmet Ünal Sağlam ise sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “22-28/Nisan/2024 Tarihleri arasında, yüzlerce takım arasından sıyrılarak, Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmış 16 Takımı ve yıldız olmaya aday basketbolcuları seyretme şansını bulacağımız bu özel turnuva için Kayseri seçildi. Bizlere bu güzel turnuvayı layık gören TBF yetkililerine, verecekleri destek için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığına, Spor A.Ş ’ye ve GSİM yetkililerine teşekkürlerimi borç bilirim” diye konuştu.

U-14 Türkiye Basketbol Şampiyonası Kayseri’de oynanacakArt’s Magazin – YEREL HABER

u 14 turkiye basketbol sampiyonasi kayseride oynanacak 0 WY5UMkNT

U-14 Türkiye Basketbol Şampiyonası Kayseri’de oynanacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!