Üçüncü kez muhtarlığı kazandı, mahalle şenlik alanına döndü

Üçüncü kez muhtarlığı kazandı, mahalle şenlik alanına döndü Eskişehir Yeşiltepe Mahallesi’nde muhtarlık yarışını 3’üncü kez kazanan Meryem Kuş Açıkgöz, mahalle sakinleri tarafından meşalelerle karşılanarak zaferi kutladı. Mahalli İdare Seçimlerinde Yeşiltepe Mahallesinden yeniden aday olan Muhtar Meryem Kuş ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üçüncü kez muhtarlığı kazandı, mahalle şenlik alanına döndü

Eskişehir Yeşiltepe Mahallesi’nde muhtarlık yarışını 3’üncü kez kazanan Meryem Kuş Açıkgöz, mahalle sakinleri tarafından meşalelerle karşılanarak zaferi kutladı.

Mahalli İdare Seçimlerinde Yeşiltepe Mahallesinden yeniden aday olan Muhtar Meryem Kuş Açıkgöz, seçimi zaferle sonuçlandırdı. Resmi olmayan sonuçlara göre yeniden muhtarlık yarışını 3’üncü kez kazanan Açıkgöz, kendisini destekleyen mahalle sakinleri tarafından kutlama yaptı. Mahallede konvoy yaparak bir süre yürüyen Açıkgöz ve mahalle sakinleri ardından muhtarlık önünde meşale ve havai fişekle karşılandı.

Burada seçim sonuçlarını vatandaşlarla kutlayan Meryem Kuş Açıkgöz, “Mahallemize hizmete devam etmemiz için vatandaşlarımız bir kez daha yetkiyi bize verdi. Biz de yeni dönemde mahallemizin kalkınması için çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Üçüncü kez muhtarlığı kazandı, mahalle şenlik alanına döndüArt’s Magazin – YEREL HABER

ucuncu kez muhtarligi kazandi mahalle senlik alanina dondu 0 q4vzc1wA

ucuncu kez muhtarligi kazandi mahalle senlik alanina dondu 1 jg4PDcgW

ucuncu kez muhtarligi kazandi mahalle senlik alanina dondu 2 Gh19OUI2

Üçüncü kez muhtarlığı kazandı, mahalle şenlik alanına döndü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!