Vali İlhami Aktaş, trafik denetimlerine katıldı

Vali İlhami Aktaş, trafik denetimlerine katıldı Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, bayram tatili dönüşü dolayısıyla artan trafik yoğunluğuna karşı polis uygulama noktasında alınan tedbirleri yerinde inceledi. Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman’ın da ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali İlhami Aktaş, trafik denetimlerine katıldı

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, bayram tatili dönüşü dolayısıyla artan trafik yoğunluğuna karşı polis uygulama noktasında alınan tedbirleri yerinde inceledi.

Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman’ın da bulunduğu incelemelerde Vali İlhami Aktaş, uygulama noktasında görevli emniyet personeliyle bir süre görüşüp yapılan uygulamalar ve faaliyetler hakkında bilgi alarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Durdurulan araçlardaki sürücüler ve vatandaşlarla görüşüp trafik kurallarıyla ilgili uyarıcı bilgiler veren Vali İlhami Aktaş, güvenle seyahat edebilmeleri için yapılan uyarılara dikkat etmelerini isteyip kazasız hayırlı yolcuklar yapmaları temennisinde bulundu.

Vatandaşların trafik güvenliği için Çanakkale il genelinde emniyete ve jandarma birimleri tarafından denetimlerin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Vali İlhami Aktaş, bayram tatili dönüş yolunda karayollarında trafik yoğunluğu olduğunu ifade ederek vatandaşların trafik kurallarına ve alınan tedbirlere uymalarını istedi.

Vali İlhami Aktaş, trafik denetimlerine katıldıArt’s Magazin – YEREL HABER

vali ilhami aktas trafik denetimlerine katildi 0 47Dv2GYX

vali ilhami aktas trafik denetimlerine katildi 1 TLe8znra

vali ilhami aktas trafik denetimlerine katildi 2 qOgdSPhr

Vali İlhami Aktaş, trafik denetimlerine katıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!