Varto’da öğrenciler okul bahçesine fidan dikti

Varto’da öğrenciler okul bahçesine fidan dikti Muş Varto Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğretmen ve öğrencileri tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi. Öğretmenler ve öğrenciler, doğa sevgisini ve ağaç dikmenin önemini vurgulamak amacıyla anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Bu etkinlik kapsamında ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Varto’da öğrenciler okul bahçesine fidan dikti

Muş Varto Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğretmen ve öğrencileri tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi.

Öğretmenler ve öğrenciler, doğa sevgisini ve ağaç dikmenin önemini vurgulamak amacıyla anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Bu etkinlik kapsamında, öğrenciler, yüzlerce fidan dikerek doğaya katkı sağladı.

Öğrencilerle birlikte fidan diken Varto İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Süne, etkinlik sayesinde öğrencilerde çevre bilinci oluştuğunu ve okulun çevresinin adeta küçük bir ormana dönüştürüldüğünü söyleyerek, “’YBO’da Bir Dikili Ağacım Olsun’ etkinliği çerçevesinde hep birlikte okulumuzun bahçesine nefes aldıracak ve doğanın dengesini koruyacak fidanlar diktik. Biz bu etkinlikler sayesinde sadece okulumuzun çevresini yeşillendirmekle kalmayarak, öğrencilerimizde de çevre bilincini aşıladık. Bu etkinliğimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Varto’da öğrenciler okul bahçesine fidan diktiArt’s Magazin – YEREL HABER

vartoda ogrenciler okul bahcesine fidan dikti 0 SCFjT6ek

vartoda ogrenciler okul bahcesine fidan dikti 1 EE4ekWEK

Varto’da öğrenciler okul bahçesine fidan dikti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!