Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendi

Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendi Samsun Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendi. 2023 yılı Pansiyonları İyileştirme ve Geliştirme Projesi kapsamına dahil olan okulda, öğrenci odaları, yemekhane, mescit ve pansiyon girişi yenilenirken, resim atölyesi müzik sınıfı bilim atölyesi ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendi

Samsun Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendi.

2023 yılı Pansiyonları İyileştirme ve Geliştirme Projesi kapsamına dahil olan okulda, öğrenci odaları, yemekhane, mescit ve pansiyon girişi yenilenirken, resim atölyesi müzik sınıfı bilim atölyesi, dinlenme köşeleri, kütüphane, akıl ve zekâ oyunları odaları ve yeni etüt salonları oluşturularak öğrencilere kendilerini geliştirebilecekleri, güzel vakit geçirebilecekleri ders çalışabilecekleri yeni alanlar oluşturuldu.

Okul müdürü Mehmet Çam, “2023 yılında dahil olduğumuz Pansiyonları İyileştirme ve Geliştirme Projesi (PİGEP) ilimizde yalnızca okulumuzda uygulanmasının sevincini yaşıyoruz Samsun’da projenin uygulandığı ilk ve tek okuluz. Bu kapsamda bakanlığımız ilgili birim amirlerimize teşekkür ederiz. Gayemiz ailelerinden uzakta yaşayan öğrencilerimizi bir nebze de olsa ev ortamına kavuşmalarını sağlamak hatta bazı alanlarda evlerinde dahi olmayan imkânları öğrencilerimize sunmaktır. Bu proje kapsamında okulumuza güzel bir ödenek aldık ve öğrenci odalarını laminant yaptırdık ve her odaya halı aldık, öğrenci dolaplarımızı genç odası dolabı şeklinde dolaplarla değiştirdik. Yemekhanemizi yeniledik, yeni yaşam alanları oluşturarak öğrencilerimizin vakitlerini daha güzel geçirebilmelerini sağlamaya çalıştık. Pansiyonumuza yeni aldığımız bütün masa dolap sandalye vs gibi mobilyaların tamamını elektrik tesisat işlerimizi ilçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Endüstri Meslek) yaptı. Okul olarak yenilikçi, teknolojik, çağdaş ve öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışımızla kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Her şey Vezirköprü gençlerinin daha iyi eğitim -öğretim ortamlarına kavuşmasını sağlamak” dedi.

Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendiArt’s Magazin – YEREL HABER

vezirkopru anadolu lisesi pansiyonu yenilendi 0 5aaW5eMy

vezirkopru anadolu lisesi pansiyonu yenilendi 1

vezirkopru anadolu lisesi pansiyonu yenilendi 2 vgwR8kKU

vezirkopru anadolu lisesi pansiyonu yenilendi 3 ZRfS67ur

Vezirköprü Anadolu Lisesi Pansiyonu yenilendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!