Yatağa bağımlı hastalar oy kullanmaya sedyeyle götürüldü

Yatağa bağımlı hastalar oy kullanmaya sedyeyle götürüldü Bitlis’in Ahlat ilçesinde Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oy kullanmak isteyen yatağa bağımlı hastalar sandığa ambulanslarla sedye üzerinde götürüldü. Bitlis’in Ahlat ilçesinde vatandaşlar sabahın erken saatlerinde oy kullanmak için sandık ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatağa bağımlı hastalar oy kullanmaya sedyeyle götürüldü

Bitlis’in Ahlat ilçesinde Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oy kullanmak isteyen yatağa bağımlı hastalar sandığa ambulanslarla sedye üzerinde götürüldü.

Bitlis’in Ahlat ilçesinde vatandaşlar sabahın erken saatlerinde oy kullanmak için sandık başına gitti. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Bitlis’te saat 07.00’den itibaren bütün sandıklarda sorunsuz bir şekilde oy verme işlemi başladı. Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri de Bitlis ve ilçelerinde yatağa bağımlı hastaları oy kullanacakları okula ambulans ve sedye üzerinde nakillerini yaptı. Bitlis’in Ahlat ilçesinde yaşayan ve her iki ayağında kırıkları olduğu için yatağa bağımlı olan Fatma Celiloğlu’da ambulansla oy kullanacağı okula taşındı. İlçenin Tunus Mahallesi’nde yaşayan Celiloğlu, evinden Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından ambulansla alınarak oy kullanacağı okula götürülüp sorunsuz bir şekilde oy kullanması sağlandı. Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri biriminde görev yapan sağlık personeli Erkan Durak, sabah 7’den beri görevde olduklarını belirterek, “Evde sağlık hizmetlerine kayıtlı olan yatağa bağımlı hastalarımızı oy kullanmaları için sandık başına nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde oy kullandıktan sonra da tekrardan evlerine nakil işlemlerini yapıyoruz. Sabah 7 itibariyle çalışmaya başladık. Görevdeyiz bütün arkadaşlarımız ilçelerde, ilimizde her yerde hasta alıp nakil işlemlerini yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Yatağa bağımlı hastalar oy kullanmaya sedyeyle götürüldüArt’s Magazin – YEREL HABER

yataga bagimli hastalar oy kullanmaya sedyeyle goturuldu 0 qSi2F5Az

yataga bagimli hastalar oy kullanmaya sedyeyle goturuldu 1 NJ3X5jEJ

yataga bagimli hastalar oy kullanmaya sedyeyle goturuldu 2 nClNli91

yataga bagimli hastalar oy kullanmaya sedyeyle goturuldu 3 GbsNc5HE

yataga bagimli hastalar oy kullanmaya sedyeyle goturuldu 4 4ntPMm2z

yataga bagimli hastalar oy kullanmaya sedyeyle goturuldu 5

Yatağa bağımlı hastalar oy kullanmaya sedyeyle götürüldü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!