Hepsiburada’dan sokak hayvanlarına destek

Hepsiburada’dan sokak hayvanlarına destek E-ticaret platformu Hepsiburada, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde, hayvan haklarının öncü derneklerinden Haçiko, Kurtaran Ev ve Mutlu Patiler derneklerine sokak hayvanları için tıbbi malzeme ve mama desteği sağlıyor. Başlattığı iyilik ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hepsiburada’dan sokak hayvanlarına destek

E-ticaret platformu Hepsiburada, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde, hayvan haklarının öncü derneklerinden Haçiko, Kurtaran Ev ve Mutlu Patiler derneklerine sokak hayvanları için tıbbi malzeme ve mama desteği sağlıyor.

Başlattığı iyilik hareketi ile yüzlerce sokak hayvanının beslenmesini sağlayacak mama ve tedavilerinde kullanılmak üzere tıbbi malzemeyi Haçiko, Kurtaran Ev ve Mutlu Patiler derneklerine bağışlayan Hepsiburada, Dünya Sokak Hayvanları Günü kapsamında müşterilerinin de desteğini alarak daha çok sahipsiz kedi ve köpeğin temel gıda ve tıbbi malzeme ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Yapılan açıklamaya göre, sağlamış olduğu desteğin yanı sıra platformunda yer alan dijital destek kartlarını da müşterilerinin kullanımına sunan e-ticaret platformu, dijital destek kartları sayesinde hayvanseverlerin Haçiko ve Kurtaran Ev derneklerine destek olabilmesine imkan sağlıyor. E-ticaret platformu üzerinden satın alınabilen Haçiko için hazırlanan dijital destek kartları ile ülke çapında sokak hayvanlarına mama desteği sağlanabilirken, Kurtaran Ev için hazırlanan dijital destek kartlarını satın alanlar, afet bölgelerinden kurtarılarak Kurtaran Ev Çiftliğine gelen canlar için gerekli olan mama ihtiyacı ve tedavilere destek olabilecek.

Hazırlanan dijital destek kartı sayfasına, hepsiburada.com/kampanyalar/dunya-sokak-hayvanlari-gunu-dijital-destek-kartlari adresinden ulaşıldığı belirtildi. Toplumsal faydayı işinin bir parçası olarak gören e-ticaret markası Hepsiburada’nın, “Hepsi daha yaşanabilir bir dünya için!” diyerek toplumsal fayda çalışmalarına devam edeceği vurgulandı.

Hepsiburada’dan sokak hayvanlarına destekArt’s Magazin – ULUSAL HABER

hepsiburadadan sokak hayvanlarina destek 0 NKnWDpWh

Hepsiburada’dan sokak hayvanlarına destek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!