İşyurtları ürün ve el sanatları fuarı Bursa’da açılıyor

İşyurtları ürün ve el sanatları fuarı Bursa’da açılıyor Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından gelenekselleştirilen İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı Bursa’da açılacak. Osmangazi Belediye Meydanı’nda 20 Nisan Cumartesi günü 11.00’da açılışı yapılacak olan ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşyurtları ürün ve el sanatları fuarı Bursa’da açılıyor

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından gelenekselleştirilen İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı Bursa’da açılacak.

Osmangazi Belediye Meydanı’nda 20 Nisan Cumartesi günü 11.00’da açılışı yapılacak olan fuarda farklı ceza infaz kurumu bünyesinde hükümlü ve tutuklular tarafından üretimi yapılan ürünler sergilenerek, satışa sunulacak.

Fuarda 54 farklı işyurdu müdürlüğünde gıdadan tekstile, gümüşten hediyelik eşyaya kadar yüzlerce çeşit ürün katılımcıların beğenisine sunulacak. İşbaşı mesleki eğitim kapsamında işyurdu atölyelerinde birçok hükümlü ve tutukluya verilen meslek eğitimi çalışmaları sonucunda ürettikleri ürünlerin ekonomiye kazandırılması amaçlanıyor.

Düzenlenecek olan fuarla birlikte, üretilen ürünlerin ülkemizin farklı il ve ilçelerinde geniş katılımlı tanıtımının yapılması da hedefleniyor.

İşyurtları ürün ve el sanatları fuarı Bursa’da açılıyorArt’s Magazin – ULUSAL HABER

isyurtlari urun ve el sanatlari fuari bursada aciliyor 0 z6fgj95e

İşyurtları ürün ve el sanatları fuarı Bursa’da açılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!