1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Keşan TSO’da hijyen eğitimleri devam ediyor

Keşan TSO’da hijyen eğitimleri devam ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Keşan TSO’da hijyen eğitimleri devam ediyor

Errdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Mesleki eğitimler kapsamında 26 Haziran 2024 Çarşamba günü Keşan TSO Konferans Salonunda Hijyen Eğitimi gerçekleştirildi. Düzenlenen eğitimde yiyecek ve içecek alanlarında dikkat edilmesi gereken hijyen kuralları ile ilgili katılımcılara eğitim verildi.

086bb16d 0990 4f75 bea0 4f29254281c6 1719584553 685

“HER SEKTÖRDE VE ALANDA MESLEKİ VE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Keşan TSO’da düzenlenen “Hijyen Eğitimi” sonrasında Meclis Başkan Yardımcısı Faik Helvacıoğlu şu açıklamalarda bulundu: “Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda dünyayı derinden etkileyen bir pandemi süreci geçirdik. Bu nedenle gıda ve konaklama konularında hijyene ve temizliğe ekstra dikkat edilmesi gerekmektedir. Hijyen konusunda kişileri bilinçlendirmek ve bilgi sahibi olmasına yardımcı olmak için üyelerimize, üye çalışanlarımıza ve yerel işletmelerimize “Hijyen Eğitimi” düzenliyoruz. Odamızda düzenlediğimiz Hijyen Eğitimi sonrasında sınava girip başarılı olan katılımcılar Hijyen Sertifikası’na sahip oluyorlar. Gıda ve Turizm sektörlerindeki kurum, kuruluş ve iş yerlerinde bulunması gerekli olan bu sertifikayı herkesin almasını önemle rica ediyoruz. İlave olarak belgenin alınmadığı takdirde yerel yönetimler tarafından yapılacak olan denetimlerde kişilere ve işyerlerinecezai yaptırımlarla karşılaşabilirler”

e3c058bc 4681 4c3b 9c2c 0a63343646bb 1719584558 393

Helvacıoğlu, Keşan TSO olarak her sektörde ve alanda mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlemeye devam edildiğini belirterek, “Bu kapsamda hijyen eğitiminin yanı sıra; Emlakçılık, Galericilik, İlk Yardım, Dış Ticaret, Ön Muhasebe, Bulgarca Dil Kursu, Yunanca Dil Kursu ve Girişimcilik gibi birçok alanda eğitimler ve sınavlar düzenliyoruz. Oda üyelerimize, üye çalışanlarımıza ve bölgemize her daim hizmet etmeye devam ediyoruz. Bölgemizin mesleki alanda gelişmesine yardımcı olarak istihdamın artmasına da katkı sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ve kayıt olmak için odamızın telefon numaralarından (0284) 714 11 37 – 0555 964 06 75 iletişime geçebilir, sosyal medya hesapları ve www.kesantso.org.tr web sitesinden takip edebilirsiniz.” dedi.

Keşan TSO’da hijyen eğitimleri devam ediyor | Art’s Magazin | Son Dakika Magazin

Keşan TSO’da hijyen eğitimleri devam ediyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!