Mahalle sakinlerini istedi, park bahçeler temizlendi

Mahalle sakinlerini istedi, park bahçeler temizlendi Aydın’ın Efeler ilçesinde bulunan Efeler Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine harekete geçen Efeler Belediyesi ekipleri, park bahçelerde temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi. Göreve geldiği ilk günden bu yana Efeler halkıyla iç içe olan ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahalle sakinlerini istedi, park bahçeler temizlendi

Aydın’ın Efeler ilçesinde bulunan Efeler Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine harekete geçen Efeler Belediyesi ekipleri, park bahçelerde temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Efeler halkıyla iç içe olan Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerine hızla yanıt vermeye devam ediyor. Ziyaret ettiği yerlerde mahalle sakinlerinin taleplerinin yerine getirilmesi için ilgili birim amirlerine talimat veren Başkan Yetişkin, sosyal medya hesaplarından da kendisine iletilen talepleri çözüme kavuşturuyor. Bu çerçevede Efeler Belediyesi ekipleri, belediyenin ve Başkan Yetişkin’in resmi sosyal medya hesaplarına gönderilen mesajların ardından harekete geçti. Park temizleme taleplerini anında yerine getiren Efeler Belediyesi, bu kapsamda son olarak Efeler Mahallesi’nde mesai harcadı. Belediye ekiplerinin çalışmaları ile mahallenin park ve bahçeleri pırıl pırıl oldu. Efeler Belediyesi’nden yapılan açıklamada park temizleme çalışmalarının tüm mahallelerde rutin olarak devam edeceği ifade edildi.

Mahalle sakinlerini istedi, park bahçeler temizlendiArt’s Magazin – YEREL HABER

mahalle sakinlerini istedi park bahceler temizlendi 0 fvtG64U8

mahalle sakinlerini istedi park bahceler temizlendi 1 NI8BUCDE

mahalle sakinlerini istedi park bahceler temizlendi 2 zBFW5gvw

mahalle sakinlerini istedi park bahceler temizlendi 3 8zrmQRaT

Mahalle sakinlerini istedi, park bahçeler temizlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!