1. Haberler
  2. Son Dakika Haberleri
  3. MSB: Teröristler Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak

MSB: Teröristler Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MSB: Teröristler Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak

ANKARA (İGFA) – Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, terör örgütü PKK’nın alçak planını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan paylaşımda, Dergele köyündeki sivilleri kalkan yaparak birliklerimize havan atışı yapan teröristlerin yerlerinin tespit edilememesi için ormanları ateşe vermeye başladığı belirtildi.

“Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sivillere ve meskûn mahallere yönelik hassasiyetini bildikleri için hem köylüleri kalkan yapan hem de gizlenebilmek için ormanları ateşe veren teröristler, yıllardır yaptıkları gibi Irak kuzeyindeki sivil halkı tehlikeye atmaya çalışıyor” denilen açıklamada, “PKK’lı teröristler, ateşe verdikleri yerlerde de yerel halkı “Türk Silahlı Kuvvetlerinin açtığı ateş sonucu ormanlar yandı.” şeklindeki yalanlarla kandırmaya çalışıyor. Teröristler aynı zamanda girdikleri köylerde etrafa ateş açarak sivillerin canlarını ve mallarını tehlikeye atıyor. Terör örgütü ne yaparsa yapsın, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sivillere, yerleşim yerlerine, çevreye ve doğaya olan hassasiyeti devam edecek. Teröristler ise Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak!” ifadelerini kullandı.

MSB: Teröristler Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak | Art’s Magazin | Son Dakika Magazin

MSB: Teröristler Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!