Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’İN DEPREM BÖLGESİNE KIRSAL KALKINMA DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

service

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’İN DEPREM BÖLGESİNE KIRSAL KALKINMA DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Kahramanmaraş merkez ve ilçeleri ile Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde besiciler için yem desteği dağıtımına başladı. İlk etapta belirlenen 550 ton büyükbaş hayvan yemi ve 200 ton küçükbaş hayvan yemi besicilere ulaştırılacak. ABB Başkanı Mansur Yavaş, “Üretimin ve üreticimizin bu zor günlerden en az hasarla çıkması için çabalıyoruz. Kahramanmaraş genelinde ve Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde silaj ve yem desteğimizi sürdürüyoruz” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesindeki besicileri destekliyor. 

Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Kahramanmaraş’ın merkez ve ilçeleri ile Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde besiciler için yem desteği dağıtımına başladı.

İLK ETAPTA 550 TON BÜYÜKBAŞ, 200 TON KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YEMİ DAĞITILACAK

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesapları üzerinden konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, “Üretimin ve üreticimizin bu zor günlerden en az hasarla çıkması için çabalıyoruz. Kahramanmaraş genelinde ve Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde silaj ve yem desteğimizi sürdürüyoruz” dedi.

ABB’nin Kahramanmaraş’ta kurduğu merkezde teknik ekipler tarafından depremden zarar gören işletmeler tek tek ziyaret edilerek yem dağıtım planlamaları oluşturuluyor. İlk etapta 550 ton büyükbaş hayvan yemi ve 200 ton küçükbaş hayvan yemi besicilere ulaştırılacak.

 

Art’s Magazin  Gündem

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’İN DEPREM BÖLGESİNE KIRSAL KALKINMA DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!