BORNOVA HEYETİNDEN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

featured
service

BORNOVA HEYETİNDEN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, meclis üyeleri ve muhtarlarla birlikte yaptığı Ankara çıkarmasının ikinci gününde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Genel Başkan Yardımcılarını ziyaret etti. İduğ, görev süresi boyunca yaptığı çalışmaları ve tamamlanan projeleri anlattı.

Genel Merkez’de bulunan MYK Salonu’nda gerçekleşen sunumun ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan İduğ, “Projelerimizi hayata geçirirken Genel Başkanımızın ortaya koyduğu vizyon ve yaptığı öneriler daha doğru ve anlamlı sonuçlar almamızı sağlıyor. Bu doğrultuda çalışmalarımızı Cumhuriyetimizin 100. Yılında vites büyüterek, arttırarak sürdüreceğiz” dedi.

MEMNUN OLDU, TALİMAT VERDİ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise yürütülen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yerel yönetimlerin halkla doğrudan ilişkisinin önemine dikkat çeken Kılıçdaroğlu, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçiminde katılımın en üst düzeyde olması için başta üniversite öğrencileri olmak üzere gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

YARDIMCILAR DA DİNLEDİ

Başkan İduğ ve Bornova heyeti, Kılıçdaroğlu’nun ardından CHP Genel Başkan Yardımcılarını da ziyaret etti. Başkan İduğ, görev süresi içinde yaptığı hizmet ve yatırımları, Genel Başkan Yardımcılarına da anlattı. Ekip çalışması ve birlikte hareket etmenin önemine dikkat çeken Başkan İduğ, Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak, Ahmet Akın, Gülizar Biçer Karaca, Veli Ağbaba, Ali Öztunç, Onursal Adıgüzel ve Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan’a Bornova’yı büyüten projelere yaptıkları katkılar dolayısıyla teşekkür etti.

 

Art’s Magazin  Yurt

BORNOVA HEYETİNDEN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!