EKREM ERAY ARDA: “ÜLKEMİZİ DEMOKRASİYE GEÇİRMEK İÇİN SİZE SÖZ VERİYORUZ”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EKREM ERAY ARDA: “ÜLKEMİZİ DEMOKRASİYE GEÇİRMEK İÇİN SİZE SÖZ VERİYORUZ”

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda, “Millet İttifak’ı olarak ‘yeter söz milletindir’ diyoruz ve ülkemizi demokrasiye geçirmek üzere size söz veriyoruz” dedi.

Millet İttifakı’nı oluşturan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu bugün ‘Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ni kamuoyuyla paylaşmak üzere Ankara ATO Congresium’da bir araya geldi.

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda, Altılı Masa’nın bugün açıklanan ‘Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ne ilişkin şunları söyledi:

Yıllar önce Cumhurbaşkanlığı ve parti başkanlığının birbirinden ayrı olması gerektiğini savunarak bu felsefeyle yola çıkmış bir partiyiz. Şimdi burada toplanan altılı masa diye tarif edilen Millet İttifakı’nın temel amacı demokrasiye geçmek istemesidir. Türkiye’de şu an demokrasiye geçmek isteyenler ve tek adam rejimini devam ettirmek isteyenler şeklinde ayrı görülen kutup vardır. Millet İttifak’ı olarak ‘yeter söz milletindir’ diyoruz ve ülkemizi demokrasiye geçirmek üzere size söz veriyoruz.”

Art’s Magazin  Bülten

EKREM ERAY ARDA: “ÜLKEMİZİ DEMOKRASİYE GEÇİRMEK İÇİN SİZE SÖZ VERİYORUZ”

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!