MHP’NİN TBMM GRUP YÖNETİMİ BELİRLENDİ… TBMM BAŞKANVEKİLLİĞİ’NE CELAL ADAN GETİRİLDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP’NİN TBMM GRUP YÖNETİMİ BELİRLENDİ… TBMM BAŞKANVEKİLLİĞİ’NE CELAL ADAN GETİRİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Meclis Başkanlık Divanı üyelikleri ile Meclis Grup Yönetimi belirlendi. Meclis Başkanvekilliği görevine İstanbul Milletvekili Celal Adan, TBMM İdare Amirliği’ne Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Grup Başkanvekilliklerine ise Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül getirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Meclis Başkanlık Divanı’nda MHP’ye düşen üyelikler ile Meclis Grup Yönetimi belirlendi. MHP’den yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul Milletvekili Celal Adan geçen dönem olduğu gibi bu dönem de Meclis Başkanvekili olarak görev yapacak. MHP TBMM İdare Amirliği’ne ise Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ı görevlendirdi. MHP’de Grup Başkanvekilliklerine de Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, getirildi.

MHP’den yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Milliyetçi Hareket Partisi TBMM Grup Başkanvekilliklerine Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül getirilmiştir; TBMM Başkanvekilliğine İstanbul Milletvekili Celal Adan ile TBBM İdare Amirliği’ne ise Gaziantep Milletvekili Sermet Atay görevlendirilmiştir.”

 

Art’s Magazin  Gündem

MHP’NİN TBMM GRUP YÖNETİMİ BELİRLENDİ… TBMM BAŞKANVEKİLLİĞİ’NE CELAL ADAN GETİRİLDİ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!