BAŞKAN BÖCEK, KUMLUCA TOPTANCI HALLERİ SEZONU AÇILIŞINA KATILDI 

featured
service

BAŞKAN BÖCEK, KUMLUCA TOPTANCI HALLERİ SEZONU AÇILIŞINA KATILDI 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kumluca Toptancı Halleri sezonu açılışına katıldı. Başkan Böcek, “Biz hep üreticiden yana olduk. Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kumluca Toptancı Halleri sezonu açıldı. Açılış törenine; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu (STK) başkanları ve üreticiler katıldı.

Açılışta bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Böcek, şunları söyledi:

“Cam seralardan, bahçelerden çıkıp bugünlere gelmiş bir arkadaşınız, halden anlayan bir başkan olarak yerelden kalkınmaya büyük önem veriyorum. Biz hep üreticiden yana olduk. Çiftçi Kart’ından faydalı böceğe, akıllı tarımdan kapalı sulama sistemlerine birçok örnek çalışma yapıyoruz. Elimizden geldiğince üreticimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz.”

Antalya’da 857 komisyoncu, 931 tüccar ve 11 ziraat odası bulunduğunu da sözlerine ekleyen Böcek, “Biz hiçbir zaman ne ziraat odalarını kapattıracağız ne de desteğimizi esirgeyeceğiz. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak ziraat odalarımızın hepsinin yanında olacağız” dedi.

Böcek, açılış töreninin ardından Kumluca Toptancı Hali’ndeki tüccar ve komisyoncu dükkanlarını ziyaret ederek, hal esnafına iyi bir sezon diledi. 

BAŞKAN BÖCEK, KUMLUCA TOPTANCI HALLERİ SEZONU AÇILIŞINA KATILDI 
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!