Kuşadası Belediyesi’nden Örnek Uygulama: Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, 7/24 Canlı İzlenebiliyor

featured
service

Kuşadası Belediyesinden Örnek Uygulama: Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, 7/24 Canlı İzlenebiliyor

Kuşadası Belediyesi’nden Örnek Uygulama: Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, 7/24 Canlı İzlenebiliyor

Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait barınakta kaydedilen görüntülerle birlikte sahipsiz hayvanların sağlıklı barınma hakları bir kez daha Türkiye’nin gündemine otururken; Kuşadası Belediyesi, örnek bir uygulamaya imza attı. Kuşadası Belediyesi, sokak hayvanlarına tedavi, aşı, kısırlaştırma ve sahiplendirme hizmetleri verdiği Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni 7 gün 24 saat canlı olarak izleyebilme olanağı sunuyor.

Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından Aydın Büyükşehir Belediyesi ile yapılan protokolle Kuşadası Belediyesi’nin yetki alanına giren Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, hasta, yaralı ve rehabilitasyona ihtiyacı olan sokak hayvanlarına sunduğu titiz ve özenli bakımın yanı sıra şeffaflığı ile de ön plana çıkıyor. Merkez, güvenlik kameraları aracılığıyla Kuşadası Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden 7/24 canlı olarak izlenebiliyor.

“KENDİSİNE GÜVENEN BAŞKAN ÖMER GÜNEL”

Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni her fırsatta ziyaret ederek kedi ve köpeklerle yakından ilgilenen Başkan Ömer Günel’in twitter hesabından yaptığı; “Can dostlarımıza sevgiyle bakıyoruz. Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezimizdeki can dostlarımızı 7/24 kusadasi.bel.tr  adresimiz üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz” paylaşımına, sevilen şarkıcı Cenk Eren’den yanıt geldi.

“Bakın kendisine, Belediyesine güvenen Kuşadası Belediye Başkanı Sayın Ömer Günel, kameraları yerleştirmiş herkes izleyebilir diyor. Sizler de açın barınakların kapısını gelelim biz temizleyelim, hayvanların bakımını yapalım, başlarını okşayalım. El ele çözüme gidelim. Hadi Sayın başkanlar” diyen Cenk Eren’in paylaşımı kısa süre içerisinde hayvanseverlerden büyük etkileşim aldı.

7/24 CANLI İZLENEBİLİR

Belediye Başkanı Ömer Günel ise “Hayvanlar bizim can dostlarımız ve onların en iyi koşullarda yaşamalarını sağlamak da hepimizin ortak sorumluluğu. Göreve geldiğimiz günden bu yana Kuşadası Belediyesi olarak can dostlarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Bunun neticesinde de Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezimizin koşullarını her geçen gün iyileştirerek kısa süre içerisinde şu an bulunduğu duruma getirmeyi başardık. Merkezimizde konuk ettiğimiz can dostlarımıza hayvan sever personelimiz tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle bakıldığından kimsenin en ufak bir şüphesi bulunmasın. Arzu eden tüm hayvan sever dostlarımız belediyemizin internet sitesinden merkezimizi 7/24 canlı olarak izleyebilir” dedi.

Art’s Magazin | Yerel

Kuşadası Belediyesi'nden Örnek Uygulama: Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, 7/24 Canlı İzlenebiliyor
Kuşadası Belediyesi’nden Örnek Uygulama: Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi, 7/24 Canlı İzlenebiliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!