KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN YÜKSEL ALKIŞLI SPOR TESİSLERİ BAKIMA GİRİYOR 

featured
service

KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN YÜKSEL ALKIŞLI SPOR TESİSLERİ BAKIMA GİRİYOR 

Kuşadası Belediyesi, kentte faaliyet gösteren spor kulüplerinin altyapı oyuncularının antrenman yaptığı Yüksel Alkışlı Spor Tesisleri’ni yenilemeye hazırlanıyor. 

İlçede faal olan futbol kulüplerinin altyapı oyuncularının antrenman yaptığı tesiste, şubat ayı içerisinde bakım ve onarım çalışması başlatılacak. Tadilat çalışmasında, tesisin aydınlatma sistemi baştan aşağıya yenilenecek, suni çim sahalar ile soyunma odaları ve duşların bakımı yapılacak. Tesis içerisine çocuklarını izlemeye gelen aileler için bir de kafeterya alanı oluşturulacak. Çalışmalar tamamlandığında, Yüksel Alkışlı Spor Tesisleri’nin daha modern bir görünüme kavuşması amaçlanıyor. 

Yüksel Alkışlı Spor Tesisleri’ne giderek incelemelerde bulunan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapması bizim için çok önemli. Belediye olarak bu amaçla spor tesislerimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yüksel Alkışlı Tesisleri’ndeki bakım ve onarım çalışmalarımız bittikten sonra da futbol altyapısıyla ilgili kapsamlı bir çalıştay düzenlemeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN YÜKSEL ALKIŞLI SPOR TESİSLERİ BAKIMA GİRİYOR 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!