GERMENCİK’TE DÜĞÜN YERİ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ 

featured
service

GERMENCİK’TE DÜĞÜN YERİ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ 

Germencik Belediyesi tarafından Reisköy Mahallesi’ne yapılan düğün yerinde çalışmaların sonuna gelindi. 

Belediye Başkanı Fuat Öndeş, halkın talep ettiği düğün yeri inşası çalışmalarında sona gelindiğini duyurdu. Düğün yerinin en kısa sürede tamamlanması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü de sözlerine ekleyen Başkan Öndeş, ilçede yurttaşların yüzünü güldürecek hizmetleri yapmaya devam edeceklerini kaydetti. 

Yurttaşların özel günlerinde ihtiyaç duyulan düğün yerinin kısa sürede hizmete gireceğini belirten Öndeş, “Abdurrahmanlar, Üzümlü, Bozköy, Çamköy, Dağyeni ve Kızılcapınar Mahallelerimizin ardından Reisköy Mahallemiz’de de inşasını sürdürdüğümüz düğün yeri yapımımızda sona geldik. İlçemiz genelinde yedincisini hizmete sunacağımız ve içerisinde aşevi, gelin damat odası, tuvalet gibi donanımlara sahip olan düğün yerini kısa zaman içerisinde Reisköy halkımızın hizmetine sunacağız. Reisköy halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaynaklarımızı israf etmeden halkımızın hizmetine yönelik kullanmaya devam ediyoruz” diye konuştu. 

Reisköy Mahallesi Muhtarı Cemal Emerce ise “Talebimiz olan düğün yerine belediye başkanımız sayesinde kavuşuyoruz. Mahalle sakinlerimiz de oldukça mutlu. Belediye Başkanımız Fuat Öndeş, mahallemizde meradan düğün salonuna, muhtarlık binasından çevre düzenlemesine kadar birçok çalışma yaptı. Allah ondan razı olsun” dedi.

GERMENCİK’TE DÜĞÜN YERİ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!