BİLECİK BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ KURSİYERLERİNDEN FİLM MÜZİKLERİ PİYANO RESİTALİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİLECİK BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ KURSİYERLERİNDEN FİLM MÜZİKLERİ PİYANO RESİTALİ

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi kursiyerleri tarafından hazırlanan Film Müzikleri Piyano Resitali, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe, Vali Kemal Kızılkaya, Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar ve çok sayıda vatandaş katıldı.BAŞKAN V. SUBAŞI: “EVLATLARIMIZLA BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUK”

Programın sonunda konuşan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, “Bugün hem izleyici olarak hem de konuşmacı olarak programa katıldım. Ben de etkinlikte yer alan kızımı izledim, onunla birlikte heyecanlandım. Programımıza katılarak bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu akşam bizim için çok kıymetliydi. Evlatlarımızla bir kez daha gurur duyduk. Bu tablo onların özgüvenlerine inanılmaz şekilde katkı sağlayacak. Sözlerime Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleriyle son vermek istiyorum. ‘Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. Herkes milletvekili olabilir, bakan olabilir hatta cumhurbaşkanı olabilir fakat sanatçı olamaz’ diyorum. Tekrar başta bu eğitimlerin verilmesinde gayretleri olan bütün sanat akademisi öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

26 ÖĞRENCİYE SERTİFİKAVali Kemal Kızılkaya ve Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, daha sonra Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi’nde eğitim alan kursiyerlere sertifikalarını vererek, fotoğraf çektirdi.

Vali Kemal Kızılkaya da kızının piyano eğitimlerini aldığını belirterek, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve müzik öğretmenlerine teşekkür etti.

Art’s Magazin  Yurt

BİLECİK BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ KURSİYERLERİNDEN FİLM MÜZİKLERİ PİYANO RESİTALİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!