BİLECİK BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ OYUNCULARI AYAKTA ALKIŞLANDI

featured
service

BİLECİK BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ OYUNCULARI AYAKTA ALKIŞLANDI

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan ‘Büyülü Kaçamak’ adlı oyun, Bilecikli sanatseverlerin beğenisini kazandı.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan oyuncular, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Belediye Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı, sahnelenen oyun sonrasında oyunculara çiçek takdiminde bulunarak, fotoğraf çektirdi.

“ŞEHRİMİZDEN ÇIKAN OYUNCULARLA SALONLARIMIZIN DOLMASI BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Oyun sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkanvekili Subaşı, “Ben öncelikle bu atmosferi yaşattıkları için tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Mutlaka aileleriniz de sizlerle gurur duymuştur. Bilecik’te Belediyemiz Sanat Akademisi’nde böyle oyunlar oldukça bizler onları izlemeye devam edeceğiz. Oyuncular kendi içimizde olunca sahneler ne kadar güzel salonlar ne kadar dolu oluyormuş, onu gördük. Böylesine güzel kendi şehrimizden oyuncuların olması bizleri ayrıca mutlu ediyor” dedi.

Mehmet Yılmaz tarafından yazılan, yönetmenliğini Onur Algın’ın, reji asistanlığını Tuğba Kaval’ın yaptığı oyunda; Emre Bulut, Beyzanur Çerkez, Damla Akdeniz, Ümit Çağatay Koç, Bilge Sertcan, Ali Osman Aydın, Merve Eren, Ayşe Sabah, Ecrin Işık, Nurcan Gündüz, Didem Mercan, İlayda Kurnaz ve Efe Bozdoğan rol aldı.

Art’s Magazin  Yurt

BİLECİK BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ OYUNCULARI AYAKTA ALKIŞLANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!