• İmsak 05:12
  • Güneş 06:40
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:47
  • Akşam 19:36
  • Yatsı 20:58
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

BİLECİK’TE GECE BOYUNCA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİ

featured
service

BİLECİK’TE GECE BOYUNCA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİ

Bilecik Belediye Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi’ne bağlı ilgili birim çalışanlarının karla mücadele çalışmaları kapsamında gece boyunca görev yaptığını söyledi.

İlgili başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte karla mücadele çalışmalarını yerinde kontrol eden Başkanvekili Subaşı, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Meteoroloji İl Müdürlüğü’nden alınan bilgiler doğrultusunda ekiplerin gece boyunca sahada olduğunu hatırlatan Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı, çalışan görevlilere çay ve simit ikramında bulundu.

“ANA ARTERLER AÇIK ARA ARTERDEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DA DEVAM EDİYOR”

Çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunan Başkanvekili Subaşı, “Karla mücadele çalışmalarımız şu an sorunsuz şekilde devam ediyor. Geceden başlayan çalışmalarımız kapsamında ekiplerimiz sabaha kadar çalışmalarını sürdürdü. Şu an okullar bölgesindeki yüksek yerler yanı sıra ulaşımın yoğun olduğu alanlardaki ana arterler açık durumda. Ara bölgelerde de çalışmalarımız sürüyor. Başta Fen İşleri Müdürlüğümüz olmak üzere, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü görevlileri çalışmalara katıldı” dedi.

Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkanvekili Subaşı, vatandaşların rahat yürümeleri amacıyla kaldırım ve yolların da ekipler tarafından temizlendiği bilgisini verdi.

Art’s Magazin  Yurt

BİLECİK’TE GECE BOYUNCA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!